Akademia Świętokrzyska (AŚ)

Informacje o uczelniach i instytutach
Ireth

Akademia Świętokrzyska (AŚ)

Post#1 » 06 sie 2006, ndz, 11:19

Proszę pisać wszystko co wiecie o tej uczelni. Najbardziej interesuje mnie Filia Akademii Świętokrzyskiej w Piotrkowie Tryb.

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#2 » 07 sie 2006, pn, 06:55

Daruj sobie clzowieku filie, chyba ze chcesz miec dyplom tylko dla papieru, nie dla wiedzy.

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#3 » 07 sie 2006, pn, 07:04

Oczywiscie to zalezy tez od kierunku i po co sie studia robi, bo jesli na przyklad sie po nich chce uczyc w szkole to pewnie i filia wystarczy, pewnie nawet studia sa niepotrzebne.
Choc jednak slaba uczelnia moze mocno zwichrowac nauczyciela, ja mialem w liceum kilku co skonczylo Uniwersytet Bialostocki, poziom zalosny, wytlumaczyc nic nie potrafili, nawet matematyke trzeba bylo kuc na pamiec bez rzadnego zrozumienia.
Tak, ze w sumie jednak slaba uczenia to skaza na wyksztalceniu.
Poza tym tam zwykle ucza magistrowie, a taki malo umie, a duzo wymaga. Czesto mozna sie nawet niezle nacharowac a bedzie sie umialo znacznie mniej niz student dobrej uczelni, moze nawet nie mniej ilosciowo ale mniej jakosciowo.
Myle sie?
To prosze mnie do tego przekonac.

Ireth

Post#4 » 07 sie 2006, pn, 11:50

Właściwie nie mam już wyjścia... a darować sobie nie mogę. Złożyłam tylko dokumenty na pedagogikę do tej Filii... mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak mówisz...

Wróć do „Uczelnie i Instytuty”