Czy naukowiec może mieć hobby?

Co w wolnej chwili robi naukowiec?
Envy

Czy naukowiec może mieć hobby?

Post#1 » 02 kwie 2010, pt, 13:36

Tak jak w temacie. Z moich obserwacjii wynika, że większość ludzi, a przede wszystkim ludzi wykształconych łączy swoje pasje, hobby, zainteresowania, pracę... Tak np, matematyk zazwyczaj gra w szachy i jest to hobby zarezerwowane dla jego działalności. W tym kontekście przestaje to być hobby a staje się zwykłą dziedziną matematyczną. Czy tak jest w rzeczywistości?

zenekzon
ZABLOKOWANY

Post#2 » 08 lip 2011, pt, 01:03

Myślę, że jak najbardziej jest to możliwe. ja studiuję na WSKIZ w Poznnaiu i osobiscie znam ludzi, zapalonych matematyków, którzy potrafią pogodzić naukę i np. rozgrywki szachwoe( bo takowe zapewnia skzoła) naprawdę fajny tryb nauki oraz możliowści rozwoju. Wejdź i sprawdć, mają teraz z reszta całkiem fajne oferty :) http://www.wskiz.edu/index.php?option=c ... Itemid=536

rolando

Re: Czy naukowiec może mieć hobby?

Post#3 » 16 sie 2013, pt, 15:08

Oczywiście, że może. Ja mam hobby a mianowicie jazda na rowerze. Uwielbiam wszystkie wycieczki rowerowe i podróże te dalekie i de bliższe.
Jak tylko sezon w pełni to rower aż trzeszczy :)

ComikosBip
Kontaktowanie:

Czy naukowiec moze miec hobby

Post#4 » 21 gru 2015, pn, 17:55

a czy ktos moze kite-serfinguje? bo ja sie juz tak przymierzam od roku na jakis oboz ... w zeszlym roku mi zonka nie pozwolila a w tym roku mnie ktos wystawil a ze oboz serfingowy mial byc w Maroku to sie troche postrachalam jechac sama...

naukoglowa

Re: Czy naukowiec może mieć hobby?

Post#5 » 06 maja 2016, pt, 14:22

rozśmieszyło mnie pytanie w tym wątku?:) trochę jak desperacja...:) odwagi! wypłyń na głębię!!!

Wróć do „Wasze hobby”