Muzyka

Co w wolnej chwili robi naukowiec?
Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Muzyka

Post#1 » 10 wrz 2005, sob, 19:29

Takie ciekawe i wesołe dziełko można sobie ściągnąć z sieci:
http://yazol.plock.org.pl/gyalz.ogg

:D
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#2 » 28 mar 2006, wt, 13:38

aaaaaaa
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007, pn, 06:55 przez Mariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Muzyka

Post#3 » 29 mar 2006, śr, 03:13

Widzę, że link do piosenki Gyalz nie działa - zainteresowanym osobom mogę przesłac plik, bo był to legalny plik muzyczny rozpowszechaniany w internecie przez twórcę.

Ale skoro jesteśmy przy muzyce, to dwa hity, które sostatnio mnie kręcą:
http://teledyski.onet.pl/10178,854460,teledyski.html - piosenka zespołu Royksopp (norweski zespół znany z przeboju Poor Leno).
Oraz piosenka Katie Mulua "Nine million bicycles" http://www.mp4.com.pl/index.php?str=linkif&teksty=832

Awatar użytkownika
calasilyar
Kontaktowanie:

Post#4 » 07 gru 2006, czw, 02:06

Katie jest spoko, cała "Piece by piece" jest godna polecenia. Ja za to ze swojej strony polecam Kate Bush, która od niedawna opanowała mojego WinAmpa :P Genialna :mrgreen:
"Słodko spożywamy matematykę i dzieje się nam jak Lotofagom; bo skosztowawszy jej, nie chcemy już od niej odstąpić i owłada nami jak kwiat lotosu."
Arystoteles :mrgreen:

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#5 » 07 gru 2006, czw, 07:27

aaaaaaa
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007, pn, 06:55 przez Mariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

MP3

Post#6 » 07 gru 2006, czw, 15:18

Mariusz pisze:Kate Bush stare dzieje, kiedys spiewala a teraz prosze po zmienie plci zostala prezydentem.
Oj, Mariuszu, Ty uważaj, bo jeszcze Cię fani Kate Bush wezmą w obroty. :D

Ja tam jednak nadal polecam Katie Melua, a zwłaszcza jej piosenkę "Spider's Web". Tekst piosenki jest bardzo filozoficzny i właściwie mógłby być lekturą szkolną :)
Na naszym naukowym Forum mówilismy o tolerancji i niebinarnym patrzeniu na świat i właściwie tekst tej piosenki jest niezłym podsumowaniem...

izka

Post#7 » 08 gru 2006, pt, 18:48

a co sadzicie o nowej plycie Thoma Yorka? Slyszeliscie ja? jak nie to POLECAM! :lol:

Awatar użytkownika
calasilyar
Kontaktowanie:

Post#8 » 09 gru 2006, sob, 19:48

a jaki rodzaj muzyki reprezentuje?
"Słodko spożywamy matematykę i dzieje się nam jak Lotofagom; bo skosztowawszy jej, nie chcemy już od niej odstąpić i owłada nami jak kwiat lotosu."

Awatar użytkownika
calasilyar
Kontaktowanie:

Post#9 » 11 gru 2006, pn, 15:14

klasyczna, romatyczna, nastrojowa... widzę, że coś dla mnnie ;)

izka

Post#10 » 13 gru 2006, śr, 16:37

Thom York to ROCK!Wczesniej ten gosciu byl wokalista zespolu Radio Head, natomiast teraz rozpoczal kariere solowa.Nie bede nic pisac o jego muzyce.Po prostu jej posluchajcie!
Naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Awatar użytkownika
calasilyar
Kontaktowanie:

Post#11 » 13 gru 2006, śr, 23:30

heh to on się nazywa Thom York? dobrze wiedziec ;) hmm.. słyszałem, że miał wydac solową płytkę i rzeczywiście dobrze się zapowiada. Genialny był z Radioheadem, zobaczymy, co pokaże solo :D

izka

Post#12 » 14 gru 2006, czw, 15:02

calej plyty jeszcze dokladnie nie przesluchalam, tylko niektore piosenki z jego solowej plyty, ale mysle ze gosciu ma na prawde talent-muzyka jest niesamowita!!! :D

karpik

Post#13 » 21 lut 2009, sob, 23:13

A kto lubi Nirvane ? Niesamowicie grali , koncert Unplugged in New York - ciary!

Wróć do „Wasze hobby”