praca w Anglii

Mariusz
Kontaktowanie:

praca w Anglii

Post#1 » 23 sie 2006, śr, 11:28

aaaaaaaa
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007, pn, 07:02 przez Mariusz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Asteria

Post#2 » 23 sie 2006, śr, 19:04

Tak samo wyglada praca w polskim przemysle, tylko mniej placa. Nie ma co narzekac. To rzecz normalna. Tak wyglada praca w fabryce, na stanowiskach robotniczych, w kazdym zakatku swiata. Pytanie- co by bylo, gdyby nikt nie chcial tak pracowac :) ?

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#3 » 24 sie 2006, czw, 07:26

aaaaaaaa
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007, pn, 07:02 przez Mariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Praca w Anglii

Post#4 » 24 sie 2006, czw, 12:04

Firma, która tak mocno eksploatuje swoich pracowników staje się niewiarygodna.
Istnieje pewna relacja między traktowaniem pracowników i traktowaniem klientów.
Skoro firma nie dba o pracowników to i być może ma gdzieś klientów - liczy się tylko kasa...
Wolałbym kupić produkt innej firmy, gdzie wiem, że pracownicy uśmiechnięci (choć może zmęczeni) wychodzą z pracy.
Firmy, w których panuje bardziej luźna, wręcz familijna, atmosfera, są dla mnie bardziej wiarygodne.
I co ciekawe, takie firmy mogą mimo wszystko zarabiać więcej kasy. Bo ludzie widzą uśmiechniętych pracowników i mają przez to lepsze mniemanie o firmie i jej produktach.
Poza tym, ja bym zaproponował tej fabryczce kremów z Anglii system płacy na akord. Wtedy nie trzeba będzie wrzeszczeć na pracowników (co jest niekulturalne) - każdy będzie pracował tak szybko jak dużo chce zarobić...
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Wróć do „Off-topic”