Apel: Wyrzucic łózka na smietniki!!! ;P

Awatar użytkownika
Jean Valjean

Apel: Wyrzucic łózka na smietniki!!! ;P

Post#1 » 01 wrz 2005, czw, 13:18

Chciałbym sie dowiedzieć, jak odnosicie sie do spania w domach swoich na podłodze? ;P W sensie, karimata, spiwór i na dywan obok pustego lozka. ;P Czy ktos mial podobne doswiadczenia jak ja, czyli dopiero po tygodniu spania na podlodze poczuł co to znaczy, tak na prawde twardy sen, ktorego nigdy wczesniej nie zaznał?

Apeluje o to by wyrzucic łozka na smietniki!!! ;P
i w koncu spać twardym snem!!!

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Łóżka

Post#2 » 01 wrz 2005, czw, 14:21

Coś w tym może być! Brzmi ciekawie...
Tak swoją drogą, to chyba w Japonii tak się jakoś sypia tradycyjnie?
Ponieważ mamy tu Forumowicza z Japonii to niech powie, czy śpi na europejskim łożu, czy też na macie ryżowej? :D
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#3 » 02 wrz 2005, pt, 12:34

latem spie na macie ryzowej i przestal mnie bolec kregoslup.
zima jednak od podlogi zimno i spie wtedy na materacu.
ale zadnego lozka.
Co prawda trzeba wstawac z rozbiegu :)
ale jest sie blizej natury
co do twardego snu to nei widze zwiazku
z zasypianiem mam dalej problem.

Awatar użytkownika
Jean Valjean

Post#4 » 02 wrz 2005, pt, 18:57

Widzisz, to taki zart, gra słowna. Twardy sen, to dobry sen, a że podłoga jest zazwyczaj twarda, to musi sie na niej twardo spac, czyli dobrze.. :>

ot, taki zarcik ;>

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#5 » 05 wrz 2005, pn, 11:14

OK twardy sen to zarcik
choc w sumei nei do konca
przynajmniej na poczatku wcale nie ejst latwo zasnac na podlodze bo wydaje sie ze jest za twardo ale po paru dniach to mija.

Awatar użytkownika
music80s

Post#6 » 19 wrz 2005, pn, 20:21

A ja mam swoje stare łóżko na sprężynach i nie narzekam.
Najlepsze jest łóżko sprężynowe a nie na samej gąbce i dykcie.
Podłoga też może być ok ale ja póki co nie spróbuje choć moze mi sie trafić jakaś ławka lub podłoga jak za dużo wypije % kiedyś w życiu hehehe.

PS.Czy oglądał ktoś film dokumentalny "Tokio Techno Tribes"????

Świetny dokument o japońskiej młodzieży lubiącej Techno i o fajnych dziewczynach pomalowanych a'la barbie lubiących dobrze wypić i zabawić się.
Komuś może sie nie podobać taka młodzież ale ja bym ich chętnie zapoznał i zabawił się z nimi przynajmniej kilka dni.
Bardzo oryginalna i nowoczesna ta japońska młodzież , super :)

Do Tokio musze pojechać na wycieczke zapoznawczą :)

Pozdrawiam.

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#7 » 20 wrz 2005, wt, 15:32

Ta mlodziez jest walnieta, a nie fajna, poza tym nie wiem czy przyjeliby Cie z otwartymi rekoma, mi kiedys takie mile kobitki porwaly koszule, bo sie krzywo na nie spojrzalem, na filmie wyglada super w rzeczywistoisci jak zwykle juz nie tak pieknie. No i HIVa mozna zlapac, wlasnei wsrod takiej mlodziezy to plaga. Poza tym to tlyko szpan jednodniowy, na pokaz.
A pzoneij do domku i grzecznie znowu.

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Post#8 » 20 wrz 2005, wt, 16:54

Mariusz pisze:mi kiedys takie mile kobitki porwaly koszule, bo sie krzywo na nie spojrzalem

Ty się lepiej przyznaj, że to wersja oficjalna dla Żony :D
A co Ty tam z tymi kobitkami robiłeś, że aż koszula była porwana to lepiej na publicznym forum nie pisać :twisted:
I jeszcze ten strach przed HIV... hmmmm coś w tym musi być :D
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Awatar użytkownika
music80s

Post#9 » 20 wrz 2005, wt, 20:16

Hi!
Rozumiem że niepodoba ci się ta młodzież Mariusz , ale mnie się podobają i uważam ich za ciekawe osoby :).
Nie przeszkadza mi ich wygląd (zresztą niczyj wygląd mi nie przeszkadza) , ich styl życia to też ich wybór i nie obchodzi mnie to :-).
Oni są bradzo weseli a że trafiłes na jakichś debili w tej grupie to masz pecha i nie świadczy to o całości grupy.
Może trzeba ich bliżej poznać uśmiechnac się ii okaze sie ze sa ok , tak jak z wiezniami kazdy na nich źle patrzy a jak sie pozna ich to wielu z nich jest całkiem ok i sa lepsi od niektorych niekaranych :).
Porwały ci koszule bo pokazałes im swoją niechęc , a ode mnie wyczują pozytywne nastawienie do nich i przyjmią mnie :) na mały wypad hehehe choc moge sie mylić :-)
Ale chociaż masz fajnie że widziałeś ich na żywo.
Musze koniecznie sie z nimi zabawic bo nigdzie na swiecie nie ma takiej kolorowej mlodziezy hehehehe i to będzie ciekawe doświadczenie w porównaniu to ciąglego przebywania z szarą mlodzieza w polsce.
MOze to i szpan ale jest ciekawie dzieki temu i popieram tą oryginalność.
O Hiva sie nie boje bo jestem na tyle odpowiedzialny ze napewno nie skusze sie na oferty tych kobitek choć pewnie nie bedzie latwo jak wyskoczy taka barbie hahaha ale dam rade :wink:

Pozdro. 8)

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#10 » 21 wrz 2005, śr, 14:34

Generalnie Japonczycy sa bardzo mili, niezaleznie czy starzy czy mlodzi czy niebieskie ptaki czy pracowici.
Przypadek z panienkami to tylko ciekawostka.

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#11 » 21 wrz 2005, śr, 15:04

Temat Japonii przerzucam na oddzielny topic. W podrozach.

Jasmine
Kontaktowanie:

Post#12 » 14 paź 2006, sob, 14:16

hmm....przedziwny temat :o A ja spię na materacu...jesli to kogoś interesuje...ale o japońskiej mlodzieży niestety nie wiem zbyt wiele:P
Jasmine

llkojnjhfy

Post#13 » 07 cze 2011, wt, 10:54

Widzisz, to taki zart, gra słowna. Twardy sen, to dobry sen, a że podłoga jest zazwyczaj twarda, to musi sie na niej twardo spac, czyli dobrze.. :>

Wróć do „Off-topic”