Operacja na skale światową

Dyskusje na tematy: interdyscyplinarne (z pogranicza nauki), dot. innych nauk, nowych nauk i nauk alternatywnych
brainman
Kontaktowanie:

Operacja na skale światową

Post#1 » 12 lis 2009, czw, 03:39

Witajcie rodacy. Wszystko co napisze będzie śmiertelnie poważne. Zwracam się do was jak prezydent Stanów Zjednoczonych do narodu. Jak pewnie wielu z was wie, że wczoraj (11 listopada) odbyła się premiera filmu 2012 (trailery na youtube dla zielonych). W trakcie filmu zacząłem 'myśleć' i postanowiłem wykonać operacje nie finansowaną, bardzo precyzyjną, na zabój poważną. Będę badał czy w 2012 roku, naprawde może nastąpić kataklizm w którym ludzkość nie przeżyje.

Czy kto kolwiek z was zachodził w głowe: "Czy film 2012 może być tajnym kodem, informacją dla ludzkości iż koniec świata będzie tak wyglądał, a my będziemy bezradni ?"

Zadałem sobie pytanie: "Czy amerykanie informuja swiat o tym ze to nastapi na 100% ale nie chcą tego nam powiedzieć żeby ludzie nie siali paniki i nie było chaosu, żeby nie stwozyla sie anarchia i rzeź?"

Postanowiłem podejść do sprawy poważnie i zapytałem siebie: "Czy majowie mogą się mylić?". Tutaj nie ma miejsca na pomyłke.

Nostradamusowi sie nie udało, a majowie ... ?

Panowie... Panie...

...ogłaszam alarm, stan gotowości, musimy się przygotować. Zjednoczymy się i wspólnie w tajemnicy przed światem zbadamy to czy kalendarz majów jest tym prawdziwym kalendarzem.

Będę prowadził całą operacje.

Informacje, wskazówki i polecenia będą tutaj.
Nikomu nie mówcie o tej operacji. Do pracy potrzebuję najlepszych ludzi.

JEZELI POTWIERDZIMY TEORIE MAJOW I UDA SIE NAM TO NA CZAS TO MOZE NASZ GATUNEK PRZEZYJE I ZDARZYMY ZBUDOWAC ARKE.

Oczekujcie informacji, polecen i przebiegu operacji codziennie.

Nie traktujcie tego jak gra RPG, w naszych rękach może byc caly świat, cała ludzkosc, wszystko co zbudowalismy by przetrwać. Musimy ewwoluować dalej i twożyć życie. Rozpocząć pierwszy rok nowej ery.

Ja osobiście skupię się na fakcie czy jest możliwość tajnych badań przez rządy i przywodcow tego swiata i czy buduja coś. I od tego zaczniemy.
Przeszukamy kazdy zakatek swiata by dowiedziec sie czy jest cos budowane na skale ocalenia swiata w razie wypadku.

Jak się wyśpie to podam wam pierwsze kroki. Musza one byc dokladne. Glowa mi peknie jutro.

Musze zebrac informacje o naukowcach ktorzy tu sa z zawodu np historyk zeby zbadal wszystko o kalendarzu majów itp, geografik ktory sie skupi na temperatusze globu jadrze ziemi żywiolach itp, informatyk ktory satelitarnie przeszuka glob czy gdzies cos tajnego buduje rzad prom arke noego czy cos.

O dokladnych informacjach dowiecie sie w najblizszym czasie. Musze to rozplanowac, przemyslec, zdrzemnac sie by moc sie skupic.

Przed nami nie lada wyzwanie. Uratowac ziemie.

Powodzenia i oby nam sie udalo przed czasem.
Wyprzedź swe myśli i stań się Bogiem jak Ja

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Post#2 » 13 gru 2009, ndz, 16:23

Proszę nie prowadzić reklamy filmów SF na forum naukowym, a tym bardziej podejrzanej krucjaty.
Jeśli ma być koniec świata, to łącznie z arką i jej załogą.

A prezydent USA to może się najwyżej pośmiać z tego, bo nie jest w stanie nic zrobić.
A jeśli film miał być tajnym przesłaniem, to rozumiem, że Ty jesteś wrogiem tegoż planu ratowania świata, bo zamiast dalej przekazywać kodem, siejesz panikę otwartym tekstem...(?)
Już od ok. 10 lat słyszę ciągle o tym roku 2012. Ktoś się uparł i teraz będzie promowany tenże schyłek świata.
W 2013 z pewnością wymyślą już następny...
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

darthvader

abc

Post#3 » 12 paź 2010, wt, 16:47

Wprowadzasz panikę nie mając odpowiedniej wiedzy merytorycznej Panie wyprzedzający swoje myśli i stający się bogiem. Po pierwsze w 2012 nie kończy się kalendarz majów, tylko jakiś okres, jakaś epoka, zgodnie z ich wierzeniami i ówczesną obserwacją nieba. Dziś nazwalibyśmy to astrologią. Po drugie, w niebo spoglądają nie tylko instytucje centralnie sterowane przez państwo lecz także prywatni przedsiębiorcy i naukowcy.Gdyby zbliżała się do Ziemi jakieś obce ciało (planeta Niburu jak można często o tym przeczytać w nierzetelnych źródłach) ktoś z pewnością przekazałby tą informację do mediów. Kolejny argument, tym razem potwierdzający anomalię w latach 2011/2012/2013. Co pewien okres czasu dochodzi do dużej aktywności słońca co może zakłócać działanie nawigacji satelitarnej i satelitów na orbicie. Istnieją cykle maksymalnych burz słonecznych które są tak silne że na obecnym stopniu rozwoju technologicznego ludzkości mogą się okazać tragiczne w skutkach. Takie aktywności już miały miejsce podczas istnienia naszego gatunku na Ziemi, lecz wtedy ludzkość nie była zelektryzowana. Taką aktywność przewiduje się na przełomie 2011/2012/2013 lecz nie jest to nic 100 % - towo pewnego. Jeśli natomiast to nastapi i ogólnoświatowe elektrownie nie dostosują napięcia w swojej maszynerii może nastąpić światowy kryzys elektryczny. Ta opcja obok uderzenia w nas asteroidy, wojny atomowej, wybuchu Yellowstone (który zgodnie ze swą cykliczną aktywnością powinien dawno temu wybuchnąć niszcząc Amerykę Północną i okrywając chmurą popiołu całe niebo na Ziemi) jest dla nas najtragiczniejsza w skutkach. Gospodarka, szpitale, wszystko to wymaga prądu, gdy go zabraknie liczna ofiar będzie liczona w milionach. Wiele się także mówi o przebiegunowaniu Ziemi. Wedle teorii idiotów którzy zarabiają na niewiedzy innych ludzi spore pieniądze (np pewien pan wybudował na szycie jakiegoś pasma gór osiedla mieszkaniowe które ma rzekomo przetrwać 2012 i ogłosił że ludzie którzy zapłacą i pozwolą aby on podejmował decyzje w tym osiedlu, przeżyją... o dziwo jest dużo chętncyh...) ma nastąpić rychłe przebiegunowanie naszej planety czego skutkiem będą trzęsienia ziemi, fale tsunami, uwalnianie się trujących gazów z wnętrza planety. Przebiegunowanie jest procesem stałym, z każdą chwilą bieguny zmieniają swoje położenie o malutkie odległości, jest to związane z nieustannym ruchem ciekło metalicznego wnętrza Ziemi które wytwarza na naszej planecie elektromagnetyzm i tym samym bieguny. Cały proces przebiegunowania, trwa tysiące lat i nie jest w żaden sposób możliwe aby nastąpiło w jeden dzień. Wszystkie wyżej opisane tragedie jakie mogą dotknąć ludzkość mogą się przydarzyć, lecz wszystkie oprócz aktywności słonecznej, będą zwykłym zbiegiem okoliczności jeśli wydarzy się któraś z nich w 2012 roku. Jest to mało prawdopodobne, ponieważ niebo (co prawda nie całe) lecz duża jego część jest wciąż obserwowana, obiekt wielkości asteroidy (tym bardziej rzekomej planety Niburu) by nikomu nie umknął. Yellowstone nie jest jeszcze aktywne na tyle żebyśmy się mogli niepokoić. Zauważmy że nasze życie i pojęcie czasu jest krótkie, w skali genologicznej wybuch wulkanu o setki lat w tą czy w tamtą to jak dla nas sekunda. Nie wiem jak wygląda obecna sytuacja polityczną na świecie, nie interesuje się tym, nie oglądam wiadomości, nie czytam gazet, są ważniejsze źródła wiedzy do przyswojenia, lecz nie sądzę aby jakieś państwo było na dzień dzisiejszy na tyle głupie by rozpętać wojnę atomową ( wyłączając radykałów islamskich, Chiny i Koreę Północną). Film 2012 to najzwyklejsza na świecie przeciętna produkcja amerykańska która korzystając z aktualnego boomu dotyczącego roku 2012 zgarnęła kupę pieniędzy. Zapewniam Cię że to najzwyklejszy na świecie mechanizm rynkowy w kraju kapitalistycznym mający zapewnić zysk był głównym motorem do powstania tego filmu. Nie ukryta wiadomość. Wszystko co napisałem powyżej jest naukowo udowodnione przez osoby które mogą być uważane za autorytety w swoich dziedzinach. Wiedza ta jest ogólnodostępna i wystarczy po nią sięgnąć i uspokoić swoje roztrojone nerwy jakimiś pierdołami idiotów i napędzanymi przez mało poważne media. Np 2 lata temu w dniu pryma aprilis wp.pl na swojej głównej stronie wydała w czołowym nagłówku artykuł że w 2012 czeka nas koniec świata... hahaha, żarcik pierwsza klasa... ;/. Na koniec polecam otworzyć sobie zimne piwko i wysłuchać piosenka z najnowszej płyty Iron Maiden - When The Wild Winds Blows. Dotyczy ona tego co pisałem po wyżej i będzie wisienką na szycie tortu mojej wypowiedzi.[/b]
Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

— Albert Camus

Wróć do „Różne pozostałe tematy naukowe”