Prośba o rozwiązanie zadań

Technika, technologia, inżynieria, rzemiosło, medycyna itp.
konrad401

Prośba o rozwiązanie zadań

Post#1 » 23 sty 2013, śr, 19:07

Witam.
Zwracam się z prośbą o rozwiązanie lub pomoc w rozwiązaniu zadań podanych w załączniku (podanie wzorów przesłanie materiałów itp.)
Mój kierunek studiów jest całkowicie odmienny. Ale tak już bywa, że co jakiś czas w siatce programowej znajdzie się jakiś odmieniec. Nie wiem nawet jak się do tego zabrać dlatego prośba o pomoc.

1. Wyznaczyć częstotliwość nośną oraz pasmo częstotliwości zajęte przez sygnał z modulacją GMSK w GSM dla podpasma nr 11.

2. Wyznaczyć z jaką dokładnością potrzebna jest skala czasu w systemie GPS, jeżeli dopuszczalny błąd pomiaru współrzędnej odbiornika będzie wynosił 12.

3.Podać dane dla sygnałów przesyłanych w systemie DECT (pierwszych pięciu studentów z listy wybiera pracę w pierwszym podpaśmie o szerokości 1,728 MHz (FDMA), kolejna piątka - w drugim itd.)
W ramach podpasma pierwszy student wybiera do opisu pierwszy kanał, drugi - drugi (TDMA), itd. (mój numer na liście to 11).

Z góry dzięki za wszelka pomoc

Wróć do „Pozostałe nauki i Technika”