Jak odnowic frontowy panel urzadzenia HiFi

Technika, technologia, inżynieria, rzemiosło, medycyna itp.
kamo502

Jak odnowic frontowy panel urzadzenia HiFi

Post#1 » 11 gru 2006, pn, 14:13

Witam

otoz mam bardzo zniszczny mixer better dj-5c i w zwiazku z ttym pomyslalem aby go odnowic....No i tu zaczely sie problemy....

Mam 3 koncepcje odnosnie regeneraci panleu i do kazdej problemy..

1) Naklejenie 2 warstw foli wycinanuch lserowo.... Pierwsza calosc biala...
Na to nalozona czarna z lustrzanym odbiciem napisow....(tak ze w iejscach powucinanych na czarnej widac by bylo biale napisy....

2) Pomalowanie calosci czarnym metalkiem, naklejenie foli z wycietymi napisami, pomalowanei biala farba napisow, oderwanie foli, pomlowanei bezbarwnym lakierem...

3) Wykonanie sita z nadrukiem i odcisniecie napisow...

I ty sa problemy

Ad 1) nie wiem czy to dobry pomysl 2 folie na siebie...Do tego po rogach moze sie odklejac

Ad2) Wedlug mnie najlepszy pomysl...Tylko czy napisy beda ladne...I farba nie rozleje sie deko pod folie...

Ad3) nie wiem jak to wykonac..jakie koszty...Co i jak

Moze ktos z was ma pomysl na to???

A propo jak wykonac schemat nadruku.... Zeskanowac fron mixera i nalozyc w programie graficznym linie i cyfry a pozniej usunac tlo????

Dzieki za wszelkie pomysly sugestie i podpowiedzi...

POMOCY PILNE!!!!!
Ostatnio zmieniony 13 gru 2006, śr, 15:13 przez kamo502, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Detale

Post#2 » 12 gru 2006, wt, 07:17

A może bys tak drogi użytkowniku kamo502 napisał coś więcej o urządzeniu, o którym mowa. Twój post jest napisany niechlujnie i chaotycznie. Tytuł nic nie mi nie mówi.
Napisz coś więcej to może ktoś pomoże...
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

kamo502

Re: Detale

Post#3 » 12 gru 2006, wt, 10:23

alchemik pisze:A może bys tak drogi użytkowniku kamo502 napisał coś więcej o urządzeniu, o którym mowa. Twój post jest napisany niechlujnie i chaotycznie. Tytuł nic nie mi nie mówi.
Napisz coś więcej to może ktoś pomoże...

A co tu pisac o urzadzeniu???

Chodzi tylko o regeneracje frontowego panelu...Po co pisac dane techniczne i reszte :P skoro jets to niepotrzebne...

Chaotycznie??? wedlug mnie jest przejrzyscie....

Chyba ze masz jakies konkretne pytania...Chetnie odpowiem....

Chcialem dodac fotke, tylko nie wiem jak to sie robi :/

Mariusz
Kontaktowanie:

Post#4 » 13 gru 2006, śr, 06:36

To tytul powinien byc jak odnowic frontowy panel urzadzenia HiFi, ;latwiej byloby zalapac co jest grane.

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Blokada.

Post#5 » 13 gru 2006, śr, 19:19

W takim razie temat zostaje zablokowany, gdyż off-topikuje.
W razie jakichś sugestii lub zażaleń proszę o info TYLKO na priva.

To jest forum naukowe, a nie dla majsterkowiczów. Jeśli ktoś jednak ma ochotę pisac o takich problemach, to tylko w off-topicu - tam można takie problemy przedstawiac i dyskutować.
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Wróć do „Pozostałe nauki i Technika”