Badania nad długowiecznością

Technika, technologia, inżynieria, rzemiosło, medycyna itp.
Atronem

Badania nad długowiecznością

Post#1 » 20 sie 2011, sob, 12:57

Wyszedłem niedawno z inicjatywą stworzenia w Polsce fundacji zajmującej się badaniami naukowymi nad długowiecznością i nieśmiertelnością. O ile zebranie dużych funduszy na to to jedna sprawa, którą zajmuję się oddzielnie, to chciałbym prosić o pomoc przy dotarciu do jak najlepszych specjalistów naukowych, którzy mają kontakty i mogliby mnie pokierować do odpowiednich osób lub sami mogliby prowadzić takie badania. Jeżeli ktoś może pomóc w kwestii dotarcia do odpowiednich ludzi z wiedzą naukową bardzo proszę o kontakt na e-mail atronem@gmail.com - nie wykluczam żadnej dziedziny nauki.
Pewne kontakty już poczyniłem, ale do im większej ilości kompetentnych osób mogę dotrzeć tym lepiej.

beataes
Kontaktowanie:

Post#2 » 20 wrz 2011, wt, 09:11

Poszukaj artykułów na temat roli komórek macierzystych i badań nad ich właściwościami. Podobnie komórki rakowe - są długowieczne. Autorzy publikacji na ten temat i osoby, które robią badania nad telomerazą powinny Ci pomóc. Nasuwa mi się jeszcze melatonina ... choć na dłuższą metę jest rakotwórcza hmm.
Trzeba będzie zrobić badania na szczurach!
Pozdrawiam,
Beata
Światło nadaje kształt światu. Szukam go wszędzie i staram się schwytać jak najwięcej.

Wróć do „Pozostałe nauki i Technika”