Pytania które mnie Dręczą

Zagadki i ciekawostki popularnonaukowe; pytania laików; fantastyka; "zwariowane" koncepcje; pomysły nie z tej ziemi...
gawelek91

Pytania które mnie Dręczą

Post#1 » 10 sie 2012, pt, 20:51

1.pierwsze pytanie czy można stworzyć magnes w którym kąt ostry jest naładowany elektrycznie ujemnie lub dodatnio a kąt prosty, rozwarty i wklęsły przeciwnie do nich.
2.drugie pytanie czy czy poole magnetyczne odziało wy wuje na przewodność elektryczną gazów.
3.trzecie pytanie czy wodór jako gaz ma właściwości rozpadające się na części atomów lub ulega zniszczeniu w dużych temperaturach lub napięciach elektrycznych.
4.czwarte pytanie wodór jako gaz który jest oddzielony od reszty swoich braci wodorów i odziało wy wuje napięcie lub przyciągnie elektrony lub je odpycha pozmieniało by strukturę w 5.której powstał a potem jako ładunek ujemny lub dodatni zmienił by się w energię odpychającą się od temperatur ciśnienia.
6.piąte pytanie czy hel jest rakotwórczy dla organizmu i promieniotwórczy dla innych związków chemicznych.
7.szóste pytanie hel jako gaz może się podpalić
8.siódme pytanie czy hel może zmienić ciśnienie wypychające i odpychające
9.ósme pytanie wodór posiadający przy sobie kilka elektronów jest wstanie zbombardować hel który zmieni ciśnienie elektronów na energie która nam da sprężony gaz
10.dziewiąte pytanie czy próżnia posiada ciśnienie lub coś co jest w stanie się odbić
11.dziesiąte pytanie próżnia posiada gromadzić atomy lub materię w stanie nieważkości czy wszystko opada i się zbiera w całość
11.jedenaste pytanie co się dzieje gdy do próżni będą zbierane neutrony którym zabraknie miejsca i zaczną się rozbijać o własną strukturę
12.dwunaste pytanie czy istnieje bryła, figura w kształcie uśmiechu lub banana (jeśli tak to dajcie mi namiary wzór i wszystko co jest z nią związane) i czy taka figura może być kątem wewnętrznym koła lub kątem zewnętrznym jakiejś bryły figury a nawet też koła.

Wróć do „Rozrywka intelektualna i paranaukowa”