Moja teoria powstania świata :)

Zagadki i ciekawostki popularnonaukowe; pytania laików; fantastyka; "zwariowane" koncepcje; pomysły nie z tej ziemi...
adamfigiel22

Moja teoria powstania świata :)

Post#1 » 27 lut 2013, śr, 19:03

Witam

Mam 13 lat i bardzo interesuję się kosmosem, wszechświatem i wszystkim co jest z tym związane :)

Osobiście nie wierze w Boga :)

Przejdźmy do mojej teorii :)

Myślę że w centrum wszechświata istnieje tak potężna gwiazda ( lub inne ciało ) której nie dorównuje nic co do tej pory poznaliśmy. Świeci ona mocniej oraz ma większą gęstość niż nasza galaktyka. Ja nazwałem ją Ketrolyrą. Dzięki niej powstał wszechświat. Ma ona stopniowo małą grawitację ale wybucha mocniej i tworzy więcej energii niż miliony rozbłysków gamma. Myślę że umiera ona jako ostatnia ze wszystkich galakty, planet, Magnetarów, czarnych dziur i innych wytworów naszego wszechświata. Gdy zostanie ona całkowicie sama w pustce, wybucha. Jak wcześniej wspominałem jej wybuch jest tak potężny że mogę to porównać ze śmiercią miliarda miliarda googla ( googol - 1 i sto zer ) gwiazd. Podczas jej wybuchu nie powstaje czarna dziura lecz nowy wszechświat. Uważam również że wszechświat jest skończony, oczywiście my widzimy jego jedyny malutki kawałeczek porównywalny z jednym ziarnem pisaku na pustyni.

To była moja teoria i czekam na opinie :)

Pozdrawiam, Adam ;)

Wróć do „Rozrywka intelektualna i paranaukowa”