Popularyzacja USKP

Ultra-Szybkie Koleje Próżniowe
Forum Specjalne
andzo

Popularyzacja USKP

Post#1 » 02 lip 2008, śr, 20:43

Mam taki trochę śmiały pomysł, bo być może dużo łatwiej było by ruszyć pracę nad USKP nadająć jej charakter rozrywkowy, tzn. powstało by oddzielne forum na jej temat, w którym użytkownicy za każdą pomoc w realizowaniu projektu dostawali by punkty i za te punkty otrzymywałoby się specjalne rangi, może to nie jest zbyt wielkie wynagrodzenie, ale myślę, że mogło by to się powieśc.

Pomysł ciekawy, może wart realizacji, bo nawet wirtualna zapłata, nie mająca pokrycia w rzeczywistości jest znacznie większą motywacją do pracy niż żadna. Jestem ciekaw waszych opinii na ten temat.
Starajmy się rozumieć innych, ale jeszcze bardziej wyrażać się zrozumiale dla innych. To się przydaje w komunikacji

Awatar użytkownika
alchemik
Site Admin
Kontaktowanie:

Koleje Próżniowe na Targach Technicon-Innowacje 2011

Post#2 » 27 maja 2012, ndz, 14:56

W zeszłym roku w Gdańsku na targach Technicon-Innowacje, na stoisku Instytutu Północnego rozdawane były ulotki oraz prezentowany był model kolei próżniowej.
Stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem. Ludzie chętnie słuchali o tym, że można pokonać kilkaset km (np. między Gdańskiem i Warszawą) w kilkanaście minut.
Kilka fotek pod adresem: http://www.instytutpolnocny.pl/2011/11/ ... acji-2011/
Nie boję się motyla Lorenza...
Ale kto powiedział, że ten motyl jest tylko jeden?

Wróć do „Ultra-Szybka Kolej Próżniowa (USKP)”