tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki

Ogłoszenia komercyjne i naukowe
kaka

tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki

Post#1 » 21 wrz 2010, wt, 11:20

Witam
Oferuję tanie rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy; oraz pomoc w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznej! Dzięki moim usługom otrzymasz dokładnie rozwiązane zadania co na pewno pomoże Ci przygotować się do zajęć i sprawdzianów. Poza tym taka forma rozwiązywania zadań jest tańsza niż tradycyjne korepetycje.

Wyślij zadania na mojego maila rozwiazywanie09@o2.pl

Umówimy się co do ceny i czasu realizacji. Cena rozwiązania zestawu zadań zależy od stopnia trudności i czasu ile mi on zajmie. Przy czym w przypadku ceny zawsze istnieje możliwość negocjacji, jeśli np. uznasz, że proponowana przeze mnie cena jest za wysoka. Po przesłaniu do Ciebie rozwiązań poproszę Cię o wpłatę na konto. Proszę o wysyłanie do mnie zadań w plikach typu word, pdf, jpg, bądź zadań przepisanych w treści maila. Na rozwiązanie zadań muszę mieć trochę czasu, dlatego zwykle nie dam rady zrobić ich w ten sam dzień. Chyba, że zadania są wyjątkowo proste, wtedy mogę zrobić wyjątek. Zwykle na rozwiązanie zadań potrzebuję 2 – 3 dni bądź więcej. Zadania rozwiązuję zawsze w formie pisemnej (czytelnym pismem!), potem je skanuję do formatu jpg i wysyłam Tobie. Nie przepisuję zatem zadań na komputerze, bo po prostu pisemnie jest szybciej i wygodniej dla mnie.

Pomagam także w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznych; pisemnie (czytelne pismo) lub na komputerze (w programie Microsoft Excel). Obliczam niepewności pomiarowe, robię wykresy, piszę wnioski. Nie piszę części wstępnej (teorii). Poprawki za darmo.

Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

rozwiazywanie09@o2.pl

Wróć do „Ogłoszenia”