BRAINMAN

Tutaj możesz napisać parę słów o sobie
brainman
Kontaktowanie:

BRAINMAN

Post#1 » 12 lis 2009, czw, 02:41

Witam wszystkich, Damian jestem. Kim jestem, skad sie wziąłem i co w ogole tutaj robie? Jestem Bogiem. Jestem mózgiem, geniuszem geniuszów. Moje zadanie to: myśleć, myśleć, myśleć. Jestem ze śląska, człowiek bez zawodu. Spawacz i Specjalista ds Psychologii i Socjologii. Myśle, że wybiore sie jeszcze na filozofie :) uwielbiam myśleć :). Nic nie robie pochopnie i nigdzie nie jestem z przypadku. Zawsze stawiam sobie cel. Wszystko co powiem mam na to teorie i potrafie sie tłumaczyc. Dlaczego uznaje sie za geniusza? Monie inaczej... za Boga? Wkońcu wymyśliłem jak można się nim stać. Wydam książke kiedyś na ten temat ale nie predko. Odmienie wasze życie, a wy mi w tym pomozecie ;) oczywiscie nic za darmo, wiem. Polska- człowiek żyje z człowieka. Ah zapomniałem wam powiedzieć, że mózg człowieka mam opanowany do perfekcji. Pisze mózg bo chodzi mi o wszystko co sie z nim wiąże. Psycha i myślenie.

Zachęcam do czytania moich postów. Bedzie się działo.

Pozdrawiam :)
Wyprzedź swe myśli i stań się Bogiem jak Ja

adammachulski
Kontaktowanie:

Re: BRAINMAN

Post#2 » 15 wrz 2013, ndz, 21:20

Witam Rownież jestem nowy i mam podobne poglądy

Wróć do „Przedstaw się...”